Nechte o sebe pečovat

S láskou

Objednat se můžete na:

Kosmetické ošetření  - Petra Čapková tel. 774134079

Pedikúra - Jaroslava Horčičková tel. 704473358

Regenerační masáže a tělové peelingy a zábaly -mobilní masér -  Barbora Šošková tel. 777096301

Sledujte nás na facebooku a instagramu @petrabeauty.capkova

Salon Petra Beauty nabízí rituály pro obličej,tělo i mysl. Vybírat můžete z tělových terapií, kosmetických ošetření luxusní značkou PEVONIA BOTANICA a vizážistických služeb pro všechny příležitosti. Těmito terapiemi vás provede majitelka salonu Petra Čapková.

Dále salon Petra Beauty nabízí mokrou či přístrojovou pedikúru ve spolupráci s Jaroslavou Horčičkovou a klasické masáže od Davida Otty či regenerační masáže od Barbory Šoškové. 


Petra Čapková

Kosmetička, tělová terapeutka. Vizážistka a vlasová stylistka.

Jsem majitelkou salonu Petra Beauty. Mám vystudovaný obor kosmetička na renomované střední škole v Praze. Během studia jsem měla možnost se zaučit v kosmetice, tělových terapiích, vizážistice, ale i pedikúře a manikúře. Ve své další praxi jsem se věnovala spíše kosmetickému ošetření, včetně přístrojové péče v Miracle Esthetic Clinic and Spa v Praze. Dále mě má pracovní cesta zavedla na úžasné místo a to do luxusního hotelu Chateau Mcely. Zde jsem měla možnost být součástí 5*spa a wellness a v tomto oboru se zdokonalit na tu nejvyšší úroveň. Při mateřské dovolené jsem se intenzivně vzdělávala v oblasti vizážistiky a hair stylingu.

Moje práce mě vždy velmi naplňovala a je zároveň mým koníčkem. Díky tomu mám energii, kterou se snažím předat dál všem svým klientům, s péčí a láskou v příjemném prostředí mého salonu. 

Jaroslava Horčičková

pedikérka

Jsem vystudovaná švadlena a šití je stále mou zálibou a částečnou obživou. Před několika lety jsem měla možnost kurzu pedikúry, kterou jsem využila a kurz samotný mně velice zaujal a práce pedikérky mně začala naplňovat. Nyní se věnuji hlavně péči o nohy a pedikúře mokré i přístrojové, nyní se zdokonaluji nejen v masážních technikách plosek nohou a odpočinku klienta při pedikúře. Pro odreagování přijímám i menší množství zakázek na šití šatů či bytových doplňků a tím si udržuji rovnováhu mezi koníčkem a prací.


Objednejte se na některou z terapií

Pokud nezvedáme telefon, tak pracujeme. Upřednostňujeme SMS nebo e-mail: petra.beauty@email.cz


Petra Čapková  774 134 079

Jaroslava Horčičková  704 473 358
David Otta 722 287 581 

Barbora Šošková 777 096 301

© 2021 Péče, Krása, Relaxace
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!